Gostujuće predavanje Raymond Rojnik Organizacija glazbenih i glazbeno scenskih priredbi

Posted on Posted in Karijerno savjetovalište, Knjižnica_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti

Ured za potporu studentima i razvoj karijera organizira gostujuće predavanje

Raymond Rojnik

ORGANIZACIJA GLAZBENIH I

GLAZBENO SCENSKIH PRIREDBI

Osvrt na organizaciju festivala te zakonske obveze

organizatora i event management

Raymond Rojnik ravnatelj je Koncertnog ureda Varaždin s bogatim iskustvom u organizaciji koncerata klasičnog repertoara (komornih, solističkih, simfonijskih…), rock spektakala, prigodnih proslava, otvorenja izložbi, popratnih programa sportskih priredbi i natjecanja međunarodnog karaktera, seminara, sajmova, znanstvenih skupova, balova, korporativnih proslava, predstava, performansa i ostalih događaja vezanih uz folklor i tradicijsku kulturu te jazz, blues, funky scenu i svih ostalih događaja iz kulturnog života grada. Isto tako, iza sebe ima i samostalne produkcije nekoliko opernih predstava i oratorija. Bogato iskustvo stečeno tijekom više od dvadeset godina uključuje i rukovođenja brojnim projektima u međunarodnim i domaćim organizacijama te umrežavanje subjekata u kulturi diljem Hrvatske, Europe i svijeta.

Salon 33

Trg Svetog Trojstva 3, Osijek

srijeda, 11. ožujka 2020.