DIPLOMSKI STUDIJ ILUSTRACIJA (redovni i izvanredni)

Razredbeni ispit održati će se 26. rujna 2017. godine

Prijave za razredbeni postupak primaju se do 25. rujna 2017. godine. Obrazac prijave može se preuzeti u Uredu za studente ili na mrežnoj stranici Akademije. (Budućim studentima/Diplomski studij)

- raspored održavanja razredbenog ispita biti će objavljen na mrežnoj stranici Akademije (Budućim studentima/Diplomski studij)

Svi pristupnici moraju se prijaviti na portal Studij.hr i odabrati željeni studij.

DIPLOMSKI STUDIJ LIKOVNA KULTURA(redovni)

Razredbeni ispit održati će se 28. rujna 2017. godine

Prijave za razredbeni postupak primaju se do 27. rujna 2017. godine. Obrazac prijave može se preuzeti u Uredu za studente ili na mrežnoj stranici Akademije. (Budućim studentima/Diplomski studij)