Pozivamo Vas da podržite humanitarni događaj na Umjetničkoj akademiji u Osijeku SOS umjetnička akcija u organizaciji studenata Umjetničke akademije u Osijeku 06. 04. 2018. (petak), s početkom u 17:00 (zgrada Odsjeka za likovnu umjetnost). Ova inicijativa organizira se za pomoć stanovnicima poplavljenih područja.

S obzirom na situaciju nedavno poplavljenih područja i velikih materijalnih šteta, studenti Umjetničke akademije u Osijeku organiziraju humanitarnu akciju u kojoj će naši kolege studenti i profesori dobrovoljno donirati svoje umjetničke radove, koje ćemo prodavati po simboličnim cijenama. Sakupljeni novac uplatit ćemo Hrvatskom Crvenom križu koji će novac proslijediti potrebitima u Hrvatskoj Kostajnici kao najkritičnijem poplavljenom području.

Ovom događaju doprinijeti će studenti Odsjeka za glazbenu umjetnost Umjetničke akademije u Osijeku s koncetrom.

Plakat događaja