Studentima preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija na Privremenom odsjeku za kazališnu umjetnost imenuju se voditelji koji im pomažu tijekom studija, te prate njihov rad i postignuća, kako slijedi:

• Studentima prve godine preddiplomskog sveučilišnog studija Gluma i lutkarstvo od akademske 2018./2019. za voditelja tijekom studija imenuje se Katica Šubarić, umjetnička suradnica.
  • Studentima druge godine preddiplomskog sveučilišnog studija Gluma i lutkarstvo od akademske 2018./2019. za voditelja tijekom studija imenuje se Nenad Pavlović, umjetnički suradnik.
  • Studentima treće godine preddiplomskog sveučilišnog studija Gluma i lutkarstvo od akademske 2018./2019. za voditelja tijekom studija imenuje se Selena Andrić, umjetnička suradnica.
  • Studentima prve i druge godine diplomskog sveučilišnog studija Kazališna umjetnost,  smjer: Gluma i lutkarstvo od akademske 2018./2019. za voditelja tijekom studija imenuje se Domagoj Mrkonjić, umjetnički suradnik.