ARTOS

Online časopis Umjetničke akademije u Osijeku
Časopis izlazi dva puta godišnje.

  

Glavni urednik: 

Igor Tretinjakitretinjak@uaos.hr

dr. sc. Alen Biskupović (2014.-2017.)

 

Uredništvo:

Igor Gajin, gajinigor@gmail.com

Igor Loinjak, igor.loinjak@gmail.com

mr. sc. Zdravko Drenjančevićzdravko.drenjancevic@uaos.hr

Tihomir Ranogajec, tranogaj@gmail.com

 

Uredničko vijeće:

red. prof. art. Davor Bobić, izv. prof. art. Berislav Jerković, doc. dr. sc. Livija Kroflin, izv. prof. art. Jasmina Pacek, doc. dr. sc. Margareta Turkalj Podmanickidr. sc. Katarina ŽeravicaJurica Novaković.

 

Međunarodno uredništvo:

Ajda Rooss (Slovenija), ajda.rooss@guest.arnes.si

Omer Blentić (BiH), omerblentic@yahoo.com

Yordanka Gesheva (Bugarska), ygesheva@abv.bg

Maria Ignatieva (SAD), ignatieva.1@osu.edu

Kalina Stefanova (Bugarska), 111@kalina-stefanova.com

Siniša Jelušić (Crna Gora), sinisaj@ac.me

Kyriakos Loukakos (Grčka), loukakosk@gmail.com

Marijana Petrović (Srbija), maramoma@ptt.rs

Božidar Zrinski (Slovenija), bozidar.zrinski@mglc-lj.si

 

Odgovorna osoba za strane jezike:

Jurica Novaković, jurica.novakovic@uaos.hr

 

 

Grafički dizajn logotipa i naslovnica:

Tomislav Marijanović, tomislav.marijanovic@uaos.hr

 

Web dizajn i programiranje:

Tomislav Marijanović, tomislav.marijanovic@uaos.hr

 

Web administracija:

Igor Tretinjakitretinjak@uaos.hr

Tomislav Marijanović, tomislav.marijanovic@uaos.hr

 

Nakladnik:

Umjetnička akademija, Osijek

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera

Kralja Petra Svačića 1/F

 

Za nakladnika:

Helena Sablić Tomić
 

ISSN 1849-4730