Produženje roka Internoga natječaja za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji za umjetnost i kulturu

Posted on Posted in Glazba_obavijesti, instrumentalne_obavijesti, Kazaliste_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti
Natječaj je produžen do 1. listopada 2021. g.
Na sastanku Povjerenstva, održanom 11. svibnja 2021. g. donesen je zaključak da film autorskog tima: Matea Bartulović, Sebastijan Borovčak i Matej Opolcera, pristigao u 1. krugu natječaja ide na dopunu.
Povjerenstvo je donijelo odluku o otvaranju 2. kruga natječaja koji je otvoren do 7. srpnja 2021.  U 2. krug natječaja ulazi i film iz 1. kruga koji ide na dopunu.
Obavještavamo vas da ćemo detaljne informacije o  Internom natječaju za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji za umjetnost i kulturu prezentirati do kraja svibnja 2021. godine.

Na temelju Zaključka Kolegija dekanice Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku od 2.
ožujka 2021. godine i Odluke Vijeća Akademije od 3. ožujka 2021. godine, dekanica
Akademije, prof. dr. sc. Helena Sablić Tomić, dana 5. ožujka 2021. godine raspisuje

INTERNI NATJEČAJ

za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji za umjetnost i kulturu

Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

1. Akademija za umjetnost i kulturu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (u daljnjem tekstu: Akademija) raspisuje Interni natječaj za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji.
2. Studentski promotivni film o Akademiji koristio bi se od strane Akademije isključivo u promotivne svrhe.
3. Studenski promotivni film o Akademiji trebao bi sadržavati:
– autor(i) Studentskog promotivnog filma o Akademiji mogu biti isključivo studenti Akademije
– trajanje Studentskog promotivnog filma o Akademiji trebalo bi biti od 3 do 5 minuta
– Studentski promotivni film o Akademiji mora biti snimljen na hrvatskom i na engleskom jeziku
4. Rok za prijavu studenata Akademije na raspisani Interni natječaj za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji za umjetnost i kulturu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku je od 5. ožujka 2021. do 5. svibnja 2021 godine (uključujući i 5. svibnja 2021. godine).
5. Prijava studenata Akademije na raspisani Interni natječaj treba sadržavati:
– Ime i prezime studenta/autora
– Potvrda o statusu studenta Akademije
– Promotivni film o Akademiji (na hrvatskom i engleskom jeziku) na elektroničkom mediju (USB-stick)
6. Studentski promotivni film o Akademiji ocjenjivat će Stručno povjerenstvo imenovano Odlukom Vijeća Akademije od 3. ožujka 2021. godine, te će za najbolji rad autoru/autorima biti dodijeljena nagrada u ukupnom iznosu od 3.000,00 kuna.
7. Prijava se može poslati preporučeno poštanskim putem na adresu:
Kralja Petra Svačića 1F, Osijek, s naznakom „Za Interni natječaj za izradu Studentskog promotivnog filma o Akademiji“ ili osobno Draženi Stanković, voditeljici Odsjeka za poslove organizacije studija, Trg Sv. Trojstva 3, II. kat, ured br. 42.

Studentski promotivni film-tekst internog natječaja

INTERNI NATJEČAJ