Nagradni natječaj Green Erasmus Moments

Posted on Posted in Obavijesti Erasmus

_Erasmus Student Network Croatia_ u suradnji s Agencijom objavila je u veljači ove godine nagradni natječaj _Green Erasmus Moments_ s ciljem promidžbe zelenog prioriteta programa Erasmus+ u okviru studentske mobilnosti.

Sadašnji i bivši Erasmus+ studenti (hrvatski državljani) pozvani su da podijele na društvenim mrežama fotografiju ili video iz razdoblja mobilnosti u okviru programa Erasmus+ studija ili stručne prakse.

Autor(ica) prvoplasiranog uratka osvojit će električni romobil, drugoplasirani će biti nagrađen poklon-bonom od 1000 kuna iskoristivim u prodajnim mjestima trgovine Iglu Šport, a trećeplasirani autor(ica) dobit će poklon paket promotivnih materijala Agencije za mobilnost i programe Europske unije.

Natječaj traje do 31. svibnja 2022.

Više informacija o natječaju dostupno je na mrežnim stranicama Agencije i Erasmus studentske mreže.