Nastup Gitarskog kvarteta AUKOS-a u Varaždinu (4. 11. 2022.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti
U petak, 4. studenog 2022. god., pod pokroviteljstvom Grada Varaždina i Turističke zajednice Varaždina u suradnji s Akademijom za umjetnost i kulturu u Osijeku, povodom obljetnice smrti Ivana Padovca, održan je koncert gitarskog kvarteta AUKOS-a u sastavu: Vanesa Iličić, Marija Bilić, Nikolina Medvedović i Borna Valentić. Hvala prof. Davoru Bobiću na prijedlogu i inicijativi za nastup kvarteta na ovoj obljetničkoj svečanosti.
Čestitke svima!!!
Naš Gitarski kvartet AUKOS-a, u sklopu Projekta Padovec, uz obljetnicu smrti Ivana Padovca, održat će koncert u petak, 4. studenoga 2022. u 19 sati u Uršulinskoj crkvi u Varaždinu!
Gitarski kvartet AUKOS-a osnovan je 2020. godine pod vodstvom prof. Xhevdeta Sahatxhije, a čine ga naši studenti: Vanesa Iličić (3. g. BA Gitara), Marija Bilić (2. g. MA Gitarska pedagogija), Borna Valentić (1. g. MA Gitarska pedagogija) i Nikolina Medvedović (1. g. MA Gitarska pedagogija). Vidimo se!