Natječaj od 12. 2. 2021.– Poziv na razgovor – poslijedoktorand

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU

AKADEMIJA ZA UMJETNOST I KULTURU U OSIJEKU

Osijek, 24. ožujka 2021.

P O Z I V  N A  R A Z G O V O R  (I N T E R V J U)

Stručno povjerenstvo za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje poslijedoktoranda i suradničko radno mjesto poslijedoktoranda iz znanstvenog područja Društvenih znanosti, znanstvenog polja informacijske i komunikacijske znanosti, znanstvene grane masovni mediji na Akademiji za umjetnost i kulturu u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, razmotrilo je pristigle prijave na natječaj te je utvrdilo pravovremenost, potpunost dokumentacije i ispunjenost formalnih uvjeta iz natječaja objavljenog 12. veljače 2021.

U otvorenom roku na natječaj (30 dana) prijavilo se dvoje pristupnika koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja:

1. Dr. sc. Snježana Barić-Šelmić
  2. Dr. sc. Krešimir Dabo

Stručno povjerenstvo pristupnicima upućuje Poziv na razgovor (intervju) koji će se održati 31. ožujka 2021. godine (srijeda), u salonu AUK, Trg sv. Trojstva 3, Osijek, prema sljedećem rasporedu:

1. Dr. sc. Snježana Barić-Šelmić – 11,00 sati
  2. Dr. sc. Krešimir Dabo – 11,30 sati

Stručno povjerenstvo prilikom razgovora (intervjua) provjerit će motivaciju, znanje i znanstveni interes iz znanstvenog područja Društvenih znanosti, znanstvenog polja informacijske i komunikacijske znanosti, znanstvene grane masovni mediji.

Ako pristupnici ne pristupe razgovoru (intervjuu), smatrat će se da su povukli prijavu i neće se smatrati pristupnicima natječaja.

Stručno povjerenstvo