Natječaj za upis na diplomske sveučilišne studije u akademskoj 2019./2020. godini

Posted on Posted in Upisi, Ured_za_studente_obavijesti

U privitku možete preuzeti natječaj za upis na diplomske sveučilišne studije u akademskoj 2019./2020. godini:

1.NATJEČAJ-ZA-UPIS_DIPLOMSKI-2019.-2020.

NAPOMENA ZA STUDIJ NEVERBALNI TEATAR:

Pravo prijave na natječaj za Diplomski sveučilišni studij neverbalni teatar – jednopredmetni studij i pravo pristupa razredbenom ispitu imaju osobe koje su završili preddiplomski sveučilišni studij s najmanje 180 ECTS ostvarenih bodova, ili dodiplomski sveučilišni četverogodišnji studij ili dodiplomski stručni uz polaganje razlikovnih predmeta.

Ako pristupnik nije završio nižu razinu studija iz umjetničkog područja – izvedbenih umjetnosti,  mora uz završenost nekog drugog preddiplomskog ili dodiplomskog studija priložiti dokumentaciju (programi, snimke, osvrti…) o relevantnom umjetničkom djelovanju iz područja izvedbenih umjetnosti.

Prijava za razredbeni ispit dostavlja se Uredu za studente do termina naznačenog u tekstu natječaja.

Prijavnice:

Prijava za DIPLOMSKE STUDIJE – Odsjek za kreativne tehnologije

Prijava za DIPLOMSKE STUDIJE – Odsjek za kulturu, medije i menadžment

Prijava za DIPLOMSKE STUDIJE – Odsjek za vizualne i medijske umjetnosti

Prijava za DIPLOMSKE STUIDJE – Odsjek za instrumentalne studije

Prijava za DIPLOMSKE STUIDJE – Odsjek za kazališnu umjetnost

Prijava za DIPLOMSKE STUIDJE – Odsjek za glazbenu umjetnost

Primjer uplatnice za troškove razredbenog postupka:

Primjer opće uplatnice