Obavijest o početku nastave u novoj akademskoj godini 2020./2021.

Posted on Posted in Glazba_obavijesti, instrumentalne_obavijesti, Kazaliste_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_raspored, Studenti obavijesti
Dragi studenti, dragi nastavnici!

Nova akademska godina 2020./2021. započinje 1. listopada 2020. godine. Prema sadašnjim preporukama i trenutnoj epidemiološkoj situaciji, nastava će se održavati u učionicama, radionicama i praktikumima Akademijeali prema prilagođenom rasporedu. Raspored će biti objavljen uoči početka nastave na stranicama Odsjeka

Također, najavljujemo da će se raspored, oblici organizacije nastave, nastavne grupe i slično prilagođavati trenutnoj epidemiološkoj situaciji i specifikumima svakog konkretnog kolegija. Sve informacije o eventualnim promjenama rasporeda bit će pravovremeno objavljivane na mrežnim stranicama Akademije i Odsjeka kao i na društvenim mrežama stoga se pozivaju studenti da ih redovito prate.

Podsjećamo na mjere i preporuke vezane uz trenutnu epidemiološku situaciju.

• Obvezno je mjerenje temperature prije dolaska na Akademiju.
  • Obvezno je dezinficiranje ruku prilikom ulaska u sve zgrade Akademije.
  • Obvezno je nošenje zaštitne maske za lice u prostorima Akademije.
  • Preporučuje se održavanje socijalne distance i neophodnog razmaka od najmanje 1,5 metra u odnosu na druge osobe.

Svim studentima, profesorima i suradnicima želimo puno uspjeha  predstojećoj akademskoj godini!

izv. prof. art. dr. sc. Antoaneta Radočaj-Jerković, prodekanica za nastavu i studente