Objavljen Poziv za predlaganje umjetničko-edukativnih programa i/ili radionica za Ruksak (pun) kulture za 2023. godinu

Posted on Posted in Ured za projekte i suradnju_obavijesti

Ministarstvo kulture i medija objavilo je Poziv za predlaganje umjetničko-edukativnih programa i/ili radionica za Ruksak (pun) kulture – umjetnost i kultura u vrtiću i školi, nacionalni dopunski program u vrtićima te osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj za 2023. godinu.

• Pravo podnošenja prijava na temelju ovoga Poziva imaju sve pravne i fizičke osobe koje obavljaju djelatnosti u kulturi na području RH.
  • Predloženi programi i/ili radionice trebaju pokrivati područja izvedbenih umjetnosti, vizualnu i filmsku umjetnost, književnost i kulturnu baštinu, a provoditi ih trebaju stručnjaci različitih umjetničkih područja kao što su književnici, likovni, kazališni, glazbeni, plesni, filmski i drugi umjetnici te studenti umjetničkih akademija.
  • Prijave se podnose putem elektroničkog obrasca.
  • Uvjete poziva kao i upute za prijavitelje pronađite na poveznici: RUKASAK PUN KULTURE
  • Rok za prijavu ovof Poziva: 12. prosinca 2022. godine do 17 sati.