Održan Diplomski koncert komornog sastava – Hrvoje Harkanovac, Dario Harkanovac, Josip Živčić, Renato Škarec – studenata diplomskog studija Tamburaškog umijeća (28. 6. 2022.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti
U utorak, 28. lipnja 2022., u 18 sati u Galeriji Waldinger, održan je diplomski koncert Hrvoja Harkanovca (bisernica, A-brač), Josipa Živčića (E-brač), Daria Harkanovca (čelo), a uz sudjelovanje i pomoć Renata Škareca (A-brač, berda) pod mentorstvom doc. art. Mije Elezović i sumentorstvom ass. Filipa Novosela.
Prepuna Galerija Waldinger uživala je u fantastičnoj izvedbi naših studenata.
Studente su, osim obitelji i prijatelja, podržali i naši profesori: red. prof. art. Davor Bobić, izv. prof. art. Konstantin Krasnitski, doc. art. Mia Elezović, umj. suradnica Yuliya Krasnitskaya, asistent Tihomir Ranogajec i doc. dr. sc. Hrvoje Mesić.
Čestitamo našim studentima, uz posebnu zahvalu doc. art. Miji Elezović za cjelokupnu organizaciju i pripremu studenata!