Poslijediplomski specijalistički studij Kreativne terapije – Razredbeni ispiti – ak. god. 2020/21.

Posted on Posted in Kreativne_terapije_obavijesti

Mjesto održavanja razredbenih ispita:

Psihijatrijska bolnica ”Sveti Ivan”, Jankomir 11, Zagreb u prostoru Dnevne bolnice za ovisnosti (Klub bolesnika ”Zajedno”) i dvorani ”Dr. M. Grmek” . Prostori održavanja razredbenih ispita nalaze se nasuprot glavnog ulaza bolnice s druge strane ceste na adresi Jankomir 11. U blizini se nalazi parking i stajalište autobusa br 146 (Reljkovićeva-Jankomir).

Posebena napomena: Zbog poštivanja epidemioloških mjera, molimo sve studente koji dolaze na razredbeni ispit da da imaju zaštitne maske. Prije samog ulaza biti će provjera tjelesne temperature i na raspolaganju sredstvo za dezinfekciju ruku. Razredbenom ispitu će moći pristupiti studenti koji imaju negativnu epidemiološku anamnezu.

5.10.2020., ponedjeljak

Art terapija – (Dnevna bolnica za ovisnosti – Klub bolesnika ”Zajedno”; Soba 1)

12:00 – praktični dio

14:00  – motivacijski razgovor