Sjajan nastup naših studenata Gitare i Gitarske pedagogije na Državnom natjecanju (Jastrebarsko, 1. – 2. 4. 2023.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti
Čestitamo na I. nagradi studentici Vanesi Iličić (BA Gitara) i na III. nagradi studentici Niki Kovačić (BA Gitara) u VI. kategoriji. Vanesa Iličić je na drugom mjestu s izvrsnom ocjenom u kategoriji – 98,63 dok je Nika Kovačić na četvrtom mjestu s odličnom ocjenom 92,20 u istoj kategoriji! Bravo za Vanesu i Niku te mentora – prof. Xhevdeta Sahatxhiju, umj. savjetnika!
Čestitamo na II. nagradi (izvrsna ocjena 96,60) u VII. kategoriji studentu Borni Valentiću (MA Gitarska pedagogija) u klasi prof. Xhevdeta Sahatxhije, umj. savjetnika, i na III. nagradi (odlična ocjena 94,00) Nikolini Medvedović (MA Gitarska pedagogija) u klasi prof. Marka Ferija, vrhunskog umjetnika.
Bravo!