Studenti i profesori Odsjeka za instrumentalne studije nagrađeni na natječaju Hrvatskog sabora kulture za nove skladbe

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti

Studenti i profesori Odsjeka za instrumentanle studije nagrađeni su na natječaju Hrvatskog sabora kulture za nove skladbe za 2019. godinu. Među nagrađenima su Luka Pavleković, Martin Raguž i Matko Brekalo.

Luka Pavleković, student druge godine kompozicije, nagrađen je prvom nagradom za skladbu Zvijezda u noći, u kategoriji amaterskih tamburaških orkestara. U istoj kategoriji, drugu nagradu dobio je asistent Matko Brekalo za skladbu Gargamel varijacije. Martin Raguž, student druge godine teorije muzike, nagrađen je drugom nagradom u kategoriji amaterskih pjevačkih zborova za skladbu Mrtvom pjesniku. Čestitke svim nagrađenima!