Važna obavijest o odvijanju nastave!

Posted on Posted in Glazba_obavijesti, instrumentalne_obavijesti, Kazaliste_obavijesti, Knjižnica_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti, Ured_za_studente_obavijesti

Poštovani studenti i nastavnici,

Zbog epidemiološke situacije i naputka Nacionalnog stožera Republike Hrvatske, Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku će prestati s izvođenjem nastave i nastavnih aktivnosti od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine. Tijekom iduća dva tjedna Akademija će biti zatvorena za odvijanje nastave i nastavnih aktivnosti. Nastava za studente odvijat će se na daljinu – online, prema rasporedu koji će biti objavljen na mrežnim stranicama Akademije/pojedinog odsjeka. Raspored će biti objavljen tijekom vikenda.

O daljnjim postupcima vezano uz nastavu i odvijanja ostalih nastavnih aktivnosti bit ćete obaviješteni putem mrežne stranice.