Otvorena je Završna izložba studenata Odsjeka za vizualnu i medijsku umjetnost

Posted on Posted in Likovni_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti

U srijedu, 4.11.2020. otvorena je Završna izložba radova studenata Odsjeka za vizualnu i medijsku umjetnost i to na dvije lokacija, u zgradi Odsjeka te u Galeriji Knifer.

Nagrađeni su najbolji studentski radovi: Antonio Rendulić, Irena Čuljak, Marko Jelić i Zorica Gojkov
Pohvalnice su primili: Marija Josipović, Domagoj Slalonja, Filip Malovčak i Mia Horvat.
Čestitamo!

Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku svake godine priređuje Završnu godišnju izložbu studentskih radova. Nakon izložbe odsjeka za Kreativne tehnologije i odsjeka za Kulturu, medije i menadžment svoj dio izložbe otvara odsjek za Vizualnu i medijsku umjetnost.

Otvorenje Završne izložbe će se održati  4.11.2020. (srijeda) u 13 sati

ispred zgrade odsjeka za Vizualnu i medijsku umjetnost,  Cara Hadrijana 76, Osijek

Govore:

Krešimir Purgar

Zlatko Kozina

Margareta Lekić

Ove godine će se izložba, uz prostore modula kiparstva i odsjeka, proširiti i na novootvorenu Galeriju Knifer koja je slobodna za posjetu od 14 sati.

Na izložbi se redovito odabiru radovi studenta koji se ističu posebnom kvalitetom te se nagrađuju izložbom u jednom od osječkih galerijskih prostora.