doc. dr. sc. Damir Šebo

konzultacije: utorkom / 10 — 12 sati
kabinet: broj 41,  adresa: Trg Svetog Trojstva 3, 31000, Osijek
kontakt e-mail: dsebo@aukos.hr,  telefon: +385912241442
Doc. dr. sc. Damir Šebo, rođen je 10. siječnja 1980. godine u Osijeku. Osnovnu i srednju školu završio je u Osijeku. Na Ekonomskom fakultetu u Osijeku diplomirao je 2008. godine, a doktorirao 2017. godine. Tijekom studija na Ekonomskom fakultetu Osijek bio je u nekoliko mandata predstavnik studenata i član Fakultetskog vijeća. Bio je u jednom mandatu i koordinator odbora Studentskog zbora Sveučilišta u Osijeku. Jedan je od osnivača i prvi glavni urednik Studentskog lista Info-efo na Ekonomskom fakultetu Osijek. Jedan je od osnivača Studentskog sportskog društva Efos. Po završetku Fakulteta 2008. godine zaposlio se na Medicinskom fakultetu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, gdje je radio na poslovima stručnog referenta za kvalitetu i studentska pitanja, a od 2012. godine na mjestu voditelja Ureda za nabavu. 2011. godine položio je specijalističku izobrazbu iz javne nabave te postao specijalist javne nabave. 2014. godine izabran je za naslovnog asistenta na Medicinskom fakultetu Osijek. U svibnju 2015. godine postaje član nadzornog odbora Medicinskog centra Mursa te predsjednik uprave Nacionalnog centra za integrativnu medicinu. Od 2016. godine postaje član skupštine CDP d.o.o. te privremeni ravnatelj Sveučilišne poliklinike Strossmayer u osnivanju. Sudjelovao je u osnivanju Fakulteta za dentalnu medicinu i zdravstvo gdje je radio od 2017. radi kao voditelj Ureda za organizacijske, stručno-administrativne poslove, nabavu, plan i analizu. Od 2019. izabran je na radno mjesto docenta na katedri za društvene i humanističke znanosti u biomedicini na Fakultetu za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek. Jedan je od osnivača Zavoda za kliničku epidemiologiju na Medicinskom fakultetu Osijek, kao i Zavoda za dentalnu medicinu, Zavoda za integrativnu medicinu, Zavoda za biologiju, Zavoda za integrativnu psihijatriju i Zavoda za sestrinstvo “prof. dr. sc. Radivoje Radić” na Fakultetu za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek. Kao rukovoditelj cjelokupnog administrativnog odjela, bio je član dekanskog kolegija na Fakultetu za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek. Sudjelovao je u kreiranju studijskog programa Sveučilišnog diplomskog studija fizioterapija. Od rujna 2019. radi na Odsjeku za kulturu, medije i menadžment Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.