Izv. prof. dr. sc. Iva Buljubašić

konzultacije: srijeda / 9,00 — 11,00 sati
kabinet: broj 39, Trg Svetog Trojstva 3, 31 000, Osijek
kontakt e-mail: buljubasic.unios@gmail.com,  telefon: 031 224 204

Iva Buljubašić, trenutačno radi na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku, na odsjeku za kulturu, medije i menadžment kao docentica i glavna Erasmus koordinatorica. Stekla je doktorat 2015. godine na temi nekonvencionalnoga marketinga u institucijama kulture u Republici Hrvatskoj na Ekonomskom fakultetu u Osijeku. Godine 2017. predstavljala je Sveučilište u Osijeku na elitnom ekonomskom forumu mladih lidera u Nowom Saczu u Poljskoj i imala je vlastiti kolegij pod nazivom “Gerila marketing komunikacija” na Fakultetu elektroničkih medija u Stuttgartu. Godine 2018. vodila je studente Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku u marketing kampanji za „Landesmuseum Württemberg“ u Stuttgartu za koji su studenti dobili i Rektorovu nagradu Sveučilišta u Osijeku te je iste godine dobila financijsku potporu za svoj znanstvenoistraživački rad od Sveučilišta u Osijeku u kategoriji mladih istraživača. Daljnja svoja znanstvena usavršavanja je radila 2018. godine na Sveučilištu u Šangaju za međunarodno poslovanje i ekonomiju i 2019. godine pod znanstvenom stipendijom Bavarske državne kancelarije i Bavarskoga ministarstva znanosti i umjetnosti na Katoličkom sveučilištu Eischsttät – Ingolstadt. Od neformalne dodatne edukacije najvažnije je spomenuti da je 2014. godine dobila diplomu Ulm Danube School for Arts Management koju podupiru Robert Bosch zaklada i Goethe institut München.

BIOGRAFIJA

CROSBI Hrvatska znanstvena bibliografija