Pajo Kolarić i njegovo doba

Zbornik radova s međunarodnog interdisciplinarnog umjetničko-znanstvenog skupa ''Pajo Kolarić i njegovo doba''/ PDF

održanog 26. svibnja 2021. godine na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku.

BIBLIOTEKA ZBORNIČKIH IZDANJA

Nakladnik:

Akademija za umjetnost i kulturu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Hrvatska

Urednici izdanja:

Jasna Šulentić Begić, Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska
Blanka Gigić Karl, Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska
Damir Šebo, Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska

Uredništvo:

Vjera Katalinić (Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zagreb, Hrvatska); Vlatka Lemić (Sveučilište u Zagrebu, Hrvatska); Zlata Živaković-Kerže (Hrvatski institut za povijest, Osijek, Hrvatska); Marija Benić Penava (Sveučilište Dubrovnik, Hrvatska); Zvjezdana Penava Brekalo (Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Osijek, Hrvatska); Dražen Kušen (Državni arhiv u Osijeku, Hrvatska); Kenan Mahmutović (Ekonomski fakultet Bihač, Bosna i Hercegovina); Željko Vojinović (Ekonomski fakultet u Subotici, Srbija); Hrvoje Mesić (Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska); Snježana Barić-Šelmić (Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska); Jerko Glavaš (Ekonomski fakultet u Osijeku, Hrvatska); Merima Čaušević (Pedagoški fakultet Sarajevo, Bosna i Hercegovina); Marijana Kokanović Marković (Akademija umetnosti Univerziteta u Novom Sadu , Srbija); Ivan Uroda (Ekonomski fakultet u Rijeci, Hrvatska); Vedrana Marković (Muzička akademija Cetinje, Crna Gora); Amir Begić (Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska); Valida Akšamija-Tvrtković (Muzička akademija Univerziteta u Sarajevu, Sarajevo, Bosna i Hercegovina); Zdravko Blažeković, City University of New York, SAD)

Recenzenti:

izv. prof. dr. sc. Ivana Šandrk Nukić, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek, Hrvatska

izv. prof. dr. sc. Nives Tomašević, Akademija za umjetnost i kulturu, Osijek, Hrvatska