Znanstveno-stručna konferencija Kontinentalna Hrvatska: povijesni kontekst, aktualnosti i perspektive u budućnosti

Posted on Posted in Zic arhiva

Poštovane kolegice i kolege, dragi suorganizatori,

drago mi je što vas mogu obavijestiti da je objavljena web stranica konferencije “Kontinentalna Hrvatska: povijesni kontekst, aktualnosti i perspektive u budućnosti”, a dostupna je na sljedećem linku: https://www.kon.hr/
Isto tako, ljubazno vas molim da nam pokušate kroz mjesec dana javiti prijedloge pozivnih predavača sa svojih institucija (svaki suorganizator ima pravo na jednog pozivnog predavača) kojima ćemo se mi nakon toga javiti sa zamolbom i ostalim detaljima oko pozivnih predavanja.
Unaprijed hvala.
Lijep pozdrav,
dr. sc. Danijel Knežević

Znanstveno-stručna konferencija „Kontinentalna Hrvatska: povijesni kontekst, aktualnosti i perspektive u budućnosti“ koja se održava uz suorganizatorstvo Zavoda za znanstveni i umjetnički rad Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Đakovu, Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti iz Osijeka, Instituta za istraživanje migracija, Instituta za turizam, Instituta za razvoj i međunarodne odnose, Filozofskog fakulteta u Osijeku, Ekonomskog fakulteta u Osijeku, Veleučilišta u Virovitici, Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.

Poziv za predaju radova – Kontinentalna Hrvatska