Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku u suradnji s Teatrom EXIT

Posted on Posted in Kazaliste_obavijesti, Obavijesti

Predstava “GospOUdinNOUbadi” autora i redatelja Saše Anočića premijerno je izveden 30. studenog 2019. u Teatru EXIT, u suradnji s Akademijom za umjetnost i kulturu u Osijeku. Autor ovog trećeg dijela trilogije potpisuje i predstavu Smisao života gospodina Lojtrice, kao i Kauboje, jednu od najuspješnijih predstava u Hrvatskoj. Teatar EXIT, nezavisno kazalište koje na inovativan i provokativan način želi podsjećati na važnost socijalnih tema te ujedno poticati na razmišljanje kako bi se možda nešto i postiglo, i ovaj put donosi publici izazov, nudi nešto sa snažnom porukom, za propitkivanje.

Osim redatelja predstave Saše Anočića ( koji je ujedno i profesor na Odsjeku za kazališnu umjetnost), u predstavi glume i profesor doc.art. Jasmin Novljaković, a glavne uloge povjerene su našim studentima diplomskog studija glume – Karlu Berniku i Domagoju Ivankoviću. Čestitamo im na ovom uspjehu!