izv. prof. dr. sc. Marija Šain

konzultacije: utorak / 10 – 12 sati
kabinet: br. 35, Trg Svetog Trojstva 3, 31 000, Osijek
kontakt e-mail: mmihalje1@aukos.hr,  telefon: 031/ 224-239

(Osijek, 24.01.1988.) trenutno radi kao izvanredna profesorica na Odsjeku za kulturu, medije i menadžment na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku. Diplomirala je na Ekonomskom fakultetu u Osijeku (2011.), a doktorirala je na Poslijediplomskom interdisciplinarnom sveučilišnom studiju na Doktorskoj školi Sveučilišta J.J.Strossmayera u Osijeku (2015.) obranom doktorske disertacije pod nazivom „Uloga i značaj korporativne podrške u financiranju kazališta u Republici Hrvatskoj“. U zvanje docenta izabrana je u studenom 2017.godine. Područje njezina znanstvenog interesa je financiranje i menadžment u kulturi i kreativnim industrijama. Objavila je nekoliko znanstvenih i stručnih radova te sudjeluje na međunarodnim i domaćim znanstvenim skupovima.

BIOGRAFIJA

Hrvatska znanstvena bibliografija