COSMO – Developing a Cosmetology vocational diploma to increase the employability for Women

Posted on Posted in Ured za projekte i suradnju_IPA projekti

Erasmus+ projekt „COSMO” financiran je od strane Europske komisije, Ključna aktivnost 2 Suradnja organizacija i institucija – Jačanje kapaciteta u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja (SOO). Ciljevi projekta su umrežiti i ojačati suradnju između poduzeća i visokih učilišta. Osim toga, jedan od ciljeva je i osnažiti žene u društvu i povećati njihovu aktivnu uloge u gospodarstvu, dajući im priliku da provedu vlastiti projekt. Projektni konzorcij sastoji se od 9 partnera iz Francuske, Italije, Hrvatske, Egipta, Tunisa i Jordana.

Program:

Erasmus+ Programme (ERASMUS)Poziv:

Capacity building in the field of Vocational Education and Training (VET) (ERASMUS-EDU-2022-CB-VET)

Naziv projekta:
Trajanje projekta:
 36 mjeseci
Nositelj:
Inventage Advisory Group – International Strategic and Operational Consult (GSMC), Francuska
Partneri:
1. The University of Jordan, Jordan