Konferencija Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2024

Posted on Posted in Znanost / istraživanja / centri

Sveučilište u Zagrebu Sveučilišni računski centar (Srce) u 2024. godini organizira tradicionalnu godišnju konferenciju Dani e-infrastrukture – Srce DEI 2024. Konferencija će se održati 17. i 18. travnja 2024. u Zagrebu, u prostoru Sveučilišta u Zagrebu na adresi Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe SEECEL, Ulica Radoslava Cimermana 88, a pretkonferencijski dan s radionicama 16. travnja u prostorima Srca u Marohnićevoj 5.

Pridružite nam se na predavanjimaradionicama i raspravama s iskusnim stručnjacima i kolegama, prvenstveno iz akademske zajednice, o planovima i mogućnostima primjene informacijskih i komunikacijskih tehnologija u modernom obrazovanju i znanosti. Vaša prisutnost i sudjelovanje pridonijet će razmjeni znanja i ideja koje su ključne za razvoj naprednih digitalnih tehnologija u znanosti, visokom obrazovanju te gospodarstvu, poput napredno računanja, upravljanja podatcima, primjene digitalnih tehnologija u obrazovanju i razvoju digitalnih kompetencija nastavnika i studenata i brojne druge. Osim iz akademske i znanstvene zajednice, uvijek rado podržavamo i sudjelovanje sudionika iz poslovne zajednice kao partnere u uspostavi informacijsko-komunikacijskih servisa.

Konferencija će se baviti i temama iz područja primjene najmodernijih digitalnih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, istraživačkih infrastruktura, informacijskih sustava, digitalnog obrazovanja i kompetencija, te naprednog računanja i otvorene znanosti.

Rezervirajte sredinu travnja 2024. godine za nove susrete i spoznaje, a najnovije informacije pratite na web stranici konferencije Srce DEI 2024.

Detaljni program i upute za prijavu na konferenciju poslat ćemo u narednom vremenu.

S poštovanjem,
Organizacijski odbor konferencije Srce DEI 2024