Konferencija za medije – najavljen Beethoven međunarodni klavirski maraton

Posted on Posted in Beethovenov klavirski maraton, Obavijesti

Konferencija za medije održana je 7. listopada 2020. godine u Salonu Akademije za umjetnost i kulturu, a u prigodi održavanja Beethoven međunarodnog klavirskog maratona 2020 u organizaciji Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.

Veliki je to događaj kojim se Akademija i Osijek pridružuju svim relevantnijim glazbenim centrima svijeta u ovoj godini obilježavajući 250. godišnjicu rođenja jednog od najvećih svjetskih pijanista i skladatelja Ludwiga van Beethovena. Ovaj međunarodni klavirski događaj svojom se maratonskom formom izdvaja kao jedinstven ne samo u regiji već i šire, te će okupiti brojne pijaniste koji će cjelodnevnim maratonom izvesti cjelokupni opus Beethovenovih sonata.

Govornici na konferenciji:

Helena Sablić Tomić, dekanica Akademije

Goran Filipec, umjetnički voditelj

Antonio Šabić,  producent

Programska knjižica

Najava Beethoven međunarodnog klavirskog maratona 2020

7.10. 2020. (srijeda)

12:00 sati

Salon Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

(Trg Svetog Trojstva 3)

Poštovani,

ovim Vas putem pozivamo na konferenciju za medije povodom održavanja Beethoven međunarodnog klavirskog maratona 2020 u organizaciji Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.

Govornici na konferenciji:

Helena Sablić Tomić, dekanica Akademije

Goran Filipec, umjetnički voditelj

Antonio Šabić,  producent

Nadamo se kako ste u mogućnosti popratiti najavu ovog velikog međunarodnog klavirskog događaja te Vas očekujemo u što većem broju.