Medicinski centar Mursa – obavijest za zaposlenike i studente Akademije o brzom antigenskom testiranju na SARS-CoV-2

Posted on Posted in Glazba_obavijesti, instrumentalne_obavijesti, Kazaliste_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti

Poštovani,

Nastavno na provođenje Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova od 12. studenog 2021. godine, u Medicinskom centru Mursa d.o.o. moguće je bez prethodne najave i naručivanja izvršiti brzo antigensko testiranje na SARS-CoV-2, za sve zaposlenike i studente Akademije za umjetnost i kulturu.

Ponuda za testiranje 16.11.2021.

Medicinski centar Mursa d.o.o.
Cara Hadrijana 10/E, Osijek

099/502-5057