Studenti Gitare i Gitarske pedagogije na Prvom međunarodnom ljetnom sveučilištu na Kosovu (30. 6. – 3. 7. 2022.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti

Od 30. lipnja do 3. srpnja naši su studenti Gitare i Gitarske pedagogije – Monika Banović, Petra Boljevčan, Borna Valentić, Domagoj Vuković i Jakov Žepek – sudjelovali na Prvom međunarodnom ljetnom sveučilištu (1st International Summer University „UNISUM“) koje je organiziralo Sveučilište „Haxhi Zeka“ u Peći (Peja, Kosovo). Gost predavač ove ljetne škole bio je meksički gitarist Alejandro Córdova, nama poznati kolega s naše ustanove, koji je u ova četiri dana održao majstorske radionice i cjelovečernji koncert. U sklopu škole organiziran je i posjet Rugovskoj klisuri te lagano planinarenje na Prokletije.