NATJEČAJ za dodjelu sredstava Zaklade Adris

Posted on Posted in Ured za projekte i suradnju_obavijesti

Zaklade Adris objavila je natječaj za sljedeće programe :

ZNANJE I OTKRIĆA: program potpore učenicima i studentima, znanstvenicima i inovatorima, znanstvenim i istraživačkim projektima

STVARALAŠTVO, EKOLOGIJA, BAŠTINA I DOBROTA: program potpore umjetničkom stvaralaštvu i umjetnicima, projektima zaštite prirode, projektima koji pridonose zaštiti i očuvanju hrvatske izvornosti te humanitarnim projektima i pomaganju djeci bez roditelja.

Prijave na natječaj zaprimaju se zaključno do 26. lipnja 2019. godine.

Obrasci se nalaze i mogu se preuzeti na službenim internetskim stranicama Zaklade.

Popis dobitnika bit će javno objavljen na internetskim stranicama kojima se Zaklada koristi i u dnevnim tiskovinama u roku od 14 dana od donošenja odluke Zakladne uprave i smatra se obaviješću o rezultatima natječaja za sve podnositelje prijava.

Detalji poziva dostupni su na poveznici: adris.hr