Natječaj za studentske programe u 2023. godini

Posted on Posted in Ured za projekte i suradnju_obavijesti

Raspisuje se Natječaj za studentske programe u 2023. godini za razdoblje od 28. travnja 2023. godine do 20. svibnja 2023. godine (u 23:59 h).

Na Natječaj za studentske programe moguće je prijaviti programe koji su održani ili će se održati u kalendarskoj godini u kojoj je Natječaj raspisan te moraju započeti i biti završene u kalendarskoj godini u kojoj je Natječaj raspisan.

Prijave studentskih programa podnose se na online obrascu na poveznici programi.unios.hr, a postupak prijave i evaluacije programa izvršava se na način propisan Pravilnikom o raspodjeli financijskih sredstava Studentskog zbora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku za studentske programe studentskih organizacija Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, pročišćeni tekst i tekstom ove Odluke.

Pravilnik i Odluka o raspisivanju Natječaja objavljuju se na internetskim stranicama Studentskog zbora Sveučilišta u Osijeku na szos.unios.hr i stranici Sveučilišta.

Detalji ovog Natječaja dostupni su: STUDENTSKI ZBOR