Obavijest o upisu u 1. godine preddiplomskih sveučilišnih studija u ak. 2019./2020. godini

Objavljeno: Posted in Ured_za_studente_obavijesti, Upisi, Obavijesti

Upis u 1. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija održat će se 17. srpnja 2019. u 9 sati prema sljedećem rasporedu:

1. Likovna kutlura, Gluma i lutkarstvo, Glazbena pedagogija, Pjevanje – Kralja Petra Svačića 1/f

2. Kultura, mediji i menadžment, Žičani instrumenti, Teorija muzike s kompozicijom, Klavir – Tvrđa, Trg Sv. Trojstva 3, 2. kat, predavaonica br.3

Na upis je potrebno donijeti:

1. dokaz o uplati troškova upisa i upisnih materijala u iznosu od 300,00 kuna (e indeks )
2. dokaz o uplati za projekte studenstkog zbora 30,00 kuna
3. rodni list
4. domovnica
5. original svjedodžba o položenoj državnoj maturi (ukoliko je dodjela svjedodžbi nakon 17.7. , svjedodžbu dostaviti na prvi dan nastave u listopadu)
5. potvrda o prebivalištu
6. originalni dokumenti ukoliko nisu predani prilikom prijave na razredbeni ispit (svjedodžbe, ukoliko je dodjela svjedodžbi nakon 17.7. , svjedodžbu dostaviti na prvi dan nastave u listopadu)
7. 2 fotografije 4×6 cm

– za izvanredne studente uplatnica kojom se potvrđuje uplata školarine

Sve troškove uplatiti na žiroračun Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku:
IBAN: HR732360000-1102689236

TROŠKOVI STUDIRANJA:
1. Redoviti studenti ne plaćaju troškove studiranja (školarinu) pri upisu ako upisuju 1. godinu prvi put.
2. Studenti koji su iskoristili pravo prvog besplatnog upisa na studij dužni su platiti školarinu u iznosu od 9.240,00 kuna za umjetničke studije i 5.500,00 kuna za preddiplomski studij Kultura,mediji i menadžment

Kandidati koji su ostvarili pravo na upis, a ne upišu se prema utvrđenom rasporedu, gube pravo na upis.