Odluka o plaćanju ECTS bodova iz razlikovnih ispita prilikom upisa na diplomske studije

Posted on Posted in UPISI - diplomska godina

Ukoliko kandidat nije završio preddiplomski sveučilišni studij određen studijskim programom za upis na diplomski studij na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku, povjerenstvo može procijeniti na osnovu prijepisa ocjene te drugih elemenata (mapa, motivacijski razgovor) da pristupniku nedostaju neke uvodne kompetencije za određene predmete koji su propisani studijskim programom diplomskog sveučilišnog studija kojeg kandidat želi upisati, Povjerenstvo će donijeti odluku kojom kandidata obavezuje da kroz određeni period savlada te nedostajuće kompetencije, a koji će se bodovati izvan obaveznih 120 ECTSa tijekom predviđenog trajanja.

Na temelju Odluke Povjerenstva kandidat je dužan uplatiti naznačeni iznos za polaganje razlikovnih ispita.

Odluka VA – plaćanje razlikovnih ispita kod upisa na diplomske studije

odluka-o-linearnom-modelu-studiranja