Održana radionica u organizaciji našega Odsjeka u sklopu Festivala znanosti (27. 4. 2023.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti

Studenti Monika Banović, Marija Bilić, Leonarda Dušak, Domagoj Vuković (MA Gitarska pedagogija) i Ivana Pušić, nasl. ass., za učenike Glazbene škole Franje Kuhača Osijek, održali su radionicu “Priroda u glazbi”, koju je osmislila izv. prof. dr. sc. Jasna Šulentić Begić. Učenici su kroz aktivnosti pjevanja i slušanja upoznali skladbe na temu prirode, a da su studenti uspješno održali radionicu potvrđuju i komentari koje su učenici naveli na evaluacijskim listićima: „Bilo je izvrsno i puno smo naučili, pogotovo kako spojiti glazbu i prirodu.”; „Sve je bilo super i zabavio sam se.”; „Vrlo zanimljiva radionica!”.