Online izložba studentskih uradaka nastalih u okviru Modula Dizajn digitalnih interakcija

Posted on Posted in Kultura_kreativne_obavijesti, Studenti obavijesti

Odsjek za kulturu, medije i menadžment, u okviru svojih diplomskih studijskih programa Menadžment u kulturi i kreativnim industrijama te Mediji i odnosi s javnošću, nudi mogućnost upisivanja i dodatnoga modula: Dizajn digitalnih interakcija, kojim se stječu dodatne kompetencija i znanja vezane uz digitalne i nove medije, dizajn te oblikovanje sadržaja na novomedijskim platformama, kao i stjecanje dodatnih ECTS bodova.

U okviru ovoga modula, odnosno kolegija: Digitalni medijski dizajn, Osnove digitalne ilustracije, Oblikovanje korisničkog iskustva te Tipografija, nastao je čitav niz izuzetno zanimljivih i kreativnih studentskih uradaka, koje smo odlučili uobličiti u online izložbu, kako bismo ih predstavili široj javnosti.

Studenti čiji radovi sudjeluju na izložbi su: Marija Cindrić, Ena Gluhaković, Helena Ludban, Anamarija Maršić, Antonela Verković, Tena Vuksanić, Dragan Vuleta, Elena Žakula.

Mentori su: Toni Podmanicki, Luka Alebić, Andrej Mlinarević, Marko Jovanovac

Priredila: Snježana Barić-Šelmić