Otvoren foto natječaj kojeg izvode studentice Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Posted on Posted in kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti, Studenti obavijesti

Projekt “Uljepšajmo tržnicu”, kojeg izvode  studentice AUKOS-a u suradnji s Gradskom tržnicom Osijek, raspisuje foto natječaj za najbolju fotografiju.

“Pozivamo sve maštovite i kreativne studente da se izazovu u ovom velikom natječaju!”

Pobjednici dobivaju četverostruku nagradu, a svrha natječaja je, kako kažu studentice, očuvati kulturu i duh tržnice te prenjeti na mlade ljubav i brigu o vlastitom zdravlju, zaštiti okoliša i lokalnoj zajednici.

Najveća nagrada foto natječaja trajna je izložba fotografija najboljih najtecatelja na samoj Gradskoj tržnici u Osijeku. Tim putem pobjedničke fotografije bile bi inspiracija i primjer uspješnog očuvanja kulture te brige o vlastitom zdravlju, zaštiti okoliša i lokalnoj zajednici.

Tema natječaja je slogan Tržnice “Živi zdravo, hrani se zdravo!”

Više informacija o samom natječaju možete pronaći na linku:

Također zapratite društvene mreže,

Instagram: @uljepsajmo.trznicu