Panel-rasprava: “Umjetna inteligencija: budućnost poslova i kako se pripremiti?”

Posted on Posted in Kultura_kreativne_obavijesti, Obavijesti, Studenti obavijesti novo

Hoće li umjetna inteligencija preuzeti naše poslove? Kako se prilagoditi brzim tehnološkim promjenama? Ova panel rasprava istražuje mogućnosti, izazove i perspektive vezane uz utjecaj umjetne inteligencije na poslovno okruženje. Naši stručnjaci iz područja tehnologije, marketinga, obrazovanja i poslovnog sektora podijelit će svoja iskustva, savjete i perspektive o tome kako se pripremiti za promjene koje donosi umjetna inteligencija.

Datum: Četvrtak, 23. studenoga 2023.

Vrijeme: 18:00 sati

Lokacija: Akademija za umjetnost i kulturu, Salon 33, Trg Svetog Trojstva 3

Panelisti:

– izv. prof. dr. sc. Emmanuel Karlo Nyarko, FERIT

– Darko Bilandžić, Creatos

– Bruno Bušić, Bamboo Lab

Moderatorica:

– Katarina Horvat, Horka komunikacije

Pridružite nam se ovoj panel-raspravi i saznajte kako iskoristiti potencijal umjetne inteligencije u poslovnom okruženju te kako se pripremiti za transformaciju tržišta rada koju donosi ova tehnološka revolucija.

Sudjelovanje na panel-raspravi je besplatno za sve sudionike!