Poziv studentima za prijavu na sudjelovanje u međunarodnom projektu Start for Future

Posted on Posted in Kultura_kreativne_obavijesti, Studenti obavijesti

Ekonomski fakultet u Osijeku i Fakultet elektrotehnike, računarstva I informacijskih tehnologija (FERIT) sudjeluju u međunarodnom projektu TANDEM+ (Transformation, Acceleration, Networking, Development, Entrepreneurial education and Mentoring+), financiranom kroz EU EIT Urban Mobility program, kroz koji smo uključeni u projekt Start for FutureU okviru ovog projekta otvara se velika prilika studentima za uključivanjem u međunarodne studentske timove i dobivanje ekspertske podrške za razvoj svojih poslovnih ideja (koje MORAJU biti u okviru sljedećih područja: proizvodnja, cirkularna ekonomija i održiva urbana mobilnost).

Imate poduzetničku ideju? Želite pokrenuti vlastiti posao? Pozivamo vas da se prijavite na projekt Start for Future, koji vam nudi pomoć u realizaciji vaše poduzetničke ideje u obliku konzultantske i stručne pomoći eksperata iz industrije, poduzetničkih inkubatora, Europske komisije, razmjene ideja sa drugim studentima sa više od 20 partnerskih sveučilišta. Ideje moraju biti u okviru sljedećih područja: proizvodnja, cirkularna ekonomija i održiva urbana mobilnost.

Rok za prijavu je 19. prosinca 2021. godine.