Poziv za sudjelovanje u programu Radio Rojca

Posted on Posted in Glazba_obavijesti, instrumentalne_obavijesti, Kazaliste_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti

Poštovani,

kontaktiram Vas u ime Saveza udruga Rojca (SUR) iz Pule, u okviru kojeg funkcionira i Radio Rojc.

Trenutno planiramo specijalni višesatni radijski program pod nazivom “Radio na ledu”, koji će biti održan u subotu, 28/11/2020.

Tijekom ovog programa, emitirat ćemo radio drame, radio reportaže, audio knjigu, koncert, brojne radijske priloge, i tribinu na temu “Može li umjetnost zaustaviti metak?” (Can Art Stop A Bullet), po istoimenom dokumentarnom filmu.

Željeli bismo ovom prilikom emitirati i studentske audio radove koji po tematici odgovaraju našem programu, odnosno uratke na temu položaja umjetnosti u društvu.

U prilogu Vam dostavljamo poziv za sudjelovanje, te bismo Vas zamolili da ga proslijedite svojim studentima i studenticama.

Poziv-Radio-Rojc

Srdačno,