Promocija prvog broja znanstvenog časopisa za art terapiju Transfer

Posted on Posted in Kreativne_terapije_obavijesti, Obavijesti

Poštovani,

Pozivamo vas na promociju prvog broja znanstvenog časopisa za art terapiju i šire područje mentalnog zdravlja u izdanju Hrvatske udruge za art terapiju, TRANSFER.

Prvi broj posvećen je uspostavljanju novog kanala komunikacije art terapije, ostalih kreativnih terapija i srodnih znanosti s javnošću s ciljem informiranja, osvještavanja, promoviranja znanja i poticanja interdisciplinarne suradnje.

Predstavit ćemo i Sveučilišni specijalistički studij Kreativne terapije, Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku, Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, te najaviti upise nove generacije studenata . Saznajte više na samom događanju!

Časopis će predstaviti prof. dr. art Jasmina Pacek, univ. spec. art. therap, jedna od utemeljiteljica prvog Sveučilišnog specijalističkog studija Kreativne terapije u Hrvatskoj, koordinator i profesor na smjeru Art terapija, doc. art. Mia Janković Shentser, univ. spec. art. therap., predsjednica udruge i glavna urednica časopisa, Dunja Degmečić, prof. prim. dr. sci, psihijatar, predavač na Studiju Kreativnih terapija, članica savjeta časopisa, autorica knjige Kreativni um (20217).

Veselimo se vašem dolasku!

Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku