Jesenski rok provjera znanja, vještina i sposobnosti za upis na preddiplomske studije u ak. 2019./2020. godini

Posted on Posted in Upisi

Razredbeni ispiti u jesenskom roku za akademsku godinu 2019./2020. na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku biti će održani prema sljedećem rasporedu:

1. PREDDIPLOMSKI STUDIJ KAZALIŠNO OBLIKOVANJE

Razredbeni ispit: 2. – 6. rujna 2019. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku

Rok za prijavu: 26. – 29. kolovoza 2019. godine do 13 sati

2. PREDDIPLOMSKI STUDIJI GLAZBENA PEDAGOGIJA

Razredbeni ispit: 7. rujna  2019. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Rok za prijavu: do 4. rujna 2019. godine.

3. PREDDIPLOMSKI STUDIJ LIKOVNA KULTURA

Razredbeni ispit: 2. do 6. rujna  2019. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na

oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Rok za prijavu:  od 28. do 30. kolovoza 2019.

– mape koje ne budu predane do 30. kolovoza 2019. godine do 13  sati neće ući u razredbeni postupak!

Mapa domaćih radova (tvrdo ukoričena, formata 100×70 cm) treba sadržavati 35 radova.

Od toga najmanje 20 radova u različitim crtačkim tehnikama prema promatranju živog modela ili kiparskog predloška (portret, figura, akt, prostorna kompozicija, kroki).

Do 5 radova u boji prema promatranju (portret, figura, akt).

Slobodniji radovi po imaginaciji u crtačkim ili slikarskim tehnikama – do 10 radova.

Kiparske radove treba priložiti u obliku foto dokumentacije (nisu obavezni).

Također je moguće priložiti samostalno realizirane radove s područja fotografije, novih medija, filma i videa ili animiranog filma (nisu obavezni).

Radovi rađeni prema gotovim umjetničkim djelima, odnosno kopije likovnih djela (stari majstori itd.) nisu preporučljivi.

4. PREDDIPLOMSKI STUDIJ GLUMA I LUTKARSTVO

Razredbeni ispit: 2. do 7. rujna  2019. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na

oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Rok za prijavu:  do  29. kolovoza 2019.

5. PREDDIPLOMSKI STUDIJI KLAVIR, KOMPOZICIJA, TEORIJA MUZIKE, TAMBURE

Razredbeni ispit:  10. rujna  2019. godine prema rasporedu koji će biti objavljen na

oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku

Rok za prijavu:  do 5. rujna 2019.

Rezultati provjere sposobnosti objavit će se u:

• jesenskom roku: do 11. rujna 2019. godine za studije Glazbene pedagogije,  Likovne kulture, Glume i lutkarstva, Klavir,

Kompozicija, Teorija muzike i Tambure,

Konačne rang liste s uključenim rezultatima državne mature za sve studije biti će objavljene 17.9.2019. godine. (na mrežnoj stranici Postani student)

Upisi na preddiplomske sveučilišne studije Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku će se provoditi u

• jesenskom roku 20. rujna 2019. u 9 sati  ( Kandidati koji su ostvarili pravo na upis, a ne upišu se prema utvrđenom rasporedu, gube pravo upisa).

UNIOS_Natjecaj-I.-g.-2019-2020-1