Sjajan nastup naših studenata Gitare i Gitarske pedagogije na županijskom natjecanju (Jastrebarsko, 5. 3. 2023.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti
Čestitamo na I. nagradi studenticama Vanesi Iličić (BA Gitara) i Niki Kovačić (BA Gitara) u VI. kategoriji. Vanesa Iličić je na prvom mjestu s najboljom ocjenom u kategoriji – 97,60. Bravo za Vanesu i Niku te mentora – prof. Xhevdeta Sahatxhiju, umj. savjetnika!
Čestitamo na I. nagradi u VII. kategoriji studentu Borni Valentiću (MA Gitarska pedagogija) u klasi prof. Xhevdeta Sahatxhije, umj. savjetnika, i Nikolini Medvedović (MA Gitarska pedagogija) u klasi prof. Marka Ferija, vrhunskog umjetnika, studentici Mariji Bilić na II. nagradi u klasi prof. Xhevdeta Sahatxhije te studentu Domagoju Vukoviću na III. nagradi u klasi prof. Petra Čulića, umj. suradnika. Bravo!
Sretno na državnom natjecanju!