Upis na sveučilišni specijalistički poslijediplomski studij Kreativne terapije

Posted on Posted in Alumni, Kreativne_terapije_obavijesti

Poštovani  alumni,

Školovali ste se u različitim područjima : umjetničko , znanstveno , humanističko  itd.,  a sada Vaše obrazovanje možete nastaviti na Akademiji za umjetnost i kulturu u Osijeku  u potpuno drugom području :  Kreativne terapije.

Otvoren je natječaj za upise na naš  sveučilišni specijalistički poslijediplomski studij Kreativne terapije  i pozivamo Vas da nam se pridružite!

Studij kao takav je jedini studij u Republici Hrvatskoj.  Sastoji se od 4 smjera : Art(likovnu) terapija, Terapija pokretom i plesom, Muzikoterapija i Dramaterapija.

Studij traje 4 semestra. Nastava se održava jednom mjesečno u turnusima (većina nastave održava se u Zagrebu).

Sve dodatne informacije dostupne su na web stranici Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku.

Dobro nam došli!