Završna konferencija projekta CHOIR HUNGARY-CROATIA CHORAL WORSKHOPS

Posted on Posted in CHOIR – Hungarian-Croatian Choir Workshop, Glazba_obavijesti, Obavijesti

Poštovani predstavnici medija,

Pozivamo Vas na završnu konferenciju projekta CHOIR HUNGARY-CROATIA CHORAL WORSKHOPS koja će se održati u svečanoj dvorani Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku u petak, 22. travnja 2022. u 12 sati.

Projekt CHOIR je Program prekogranične suradnje Mađarska-Hrvatska 2014.-2020. Nositelj projekta je Sveučilište u Pečuhu, a partner Akademija za umjetnost i kulturu u Osijeku. Rad na projektu je započeo 1. rujna 2020., a završava 30. travnja 2022. Na konferenciji će biti predstavljene aktivnosti i rezultati projekta o kojima će govoriti dekanica Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku prof. dr. sc. Helena Sablić Tomić, voditelj projekta s mađarske strane prof. dr. Tamas Lakner, voditeljica projekta s hrvatske strane izv. prof. art. dr. sc. Antoaneta Radočaj-Jerković, projekt menadžerice dr. sc. Antonija Matić (AUKOS) i Eniko Toth (PTE) te ostali sudionici s oba Sveučilišta.