Ante Blažević, umjetnički savjetnik

konzultacije: četvrtak / 12 – 14 h
kabinet: br. 20,  Ulica kralja Petra Svačića 1/F, 2. kat
kontakt e-mail: ante.blazevic@aukos.hr, telefon: 091 509 36 35

Ante Blažević je rođen 1983.g. u Virovitici. Osnovnu glazbenu naobrazbu stekao je u Glazbenoj školi Jan Vlašimsky u Slatini. Srednju glazbenu školu pohađao je u Osijeku. Klavir je diplomirao na Muzičkoj akademiji Zagreb, područno odjeljenje u Osijeku, klasi prof. Damira Sekošana. Pedagoškim radom počeo se baviti u Slatini 2004.g. Kao korepetitor solo pjevača pri Umjetničkoj Akademiji u Osijeku djeluje od 2008.g. te postaje Umjetničkim suradnikom 2012.g. a Višim umjetničkim suradnikom 2018.g. Usavršavao se na seminarima uglednih svjetskih pedagoga i pijanista ; Leonida Sinceva (Rusija), On Mitanija (Japan), Lasyla Baranya (Mađarska), Eugena Indjica (Francuska), Rubena Dalibaltajana (Armenija).

BIOGRAFIJA

Bibliografija umjetnika