Doc.dr.sc.Elżbieta Błotnicka-Mazur, povjesničarka umjetnosti i Erasmus+ koordinatorica na Filozofskom fakultetu Katoličkog sveučilišta Ivan Pavao II u Lublinu, Poljska, posjetila je Akademiju za umjetnost i kulturu u Osijeku od 22.3. do 25.3.2022.

Posted on Posted in Erasmus galerija / impresije, Erasmus iskustva (ne)nastavno osoblje, Obavijesti Erasmus

Cilj posjeta bilo je dogovaranje budućih Erasmus+ suradnji između dvije visokoškolske obrazovne institucije te najviše mogućnosti suradnje s Odsjekom za kulturu, medije i menadžment o čemu je razgovarala s dr.sc. Igorom Mavrinom, zamjenikom voditelja Odsjeka.

Tijekom svog kratkog posjeta Osijeku, doc.dr.sc. Błotnicka-Mazur razgovarala je i s doc.dr.sc. Jasminkom Najcer Sabljak s Odsjeka za vizualne i medijske umjetnosti, a program svog fakulteta iz Lublina predstavila je studentima Akademije.

Domaćini kolegici iz Poljske za vrijeme njenog boravka na Akademiji bili su asistentica Barbara Balen, predavač Tomislav Levak te glavna Erasmus+ koordinatorica na Akademiji doc.dr.sc. Katarina Žeravica.

Lublin Poljska ERASMUS