Završna izložba studenata Odsjeka za vizualne i medijske umjetnosti

Posted on Posted in Obavijesti

Opis projekta

Završna izložba studenata Odsjeka za vizualne i medijske umjetnosti u Osijeku tradicionalno se održava na kraju akademske godine u prostoru Odsjeka, na osječkom Sveučilišnom kampusu, Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku. Na izložbi svi studenti Odsjeka  izlažu svoje radove iz svih praktičnih kolegija. Već tradicionalno svake godine za gosta izlagača odabire se druga Akademija. Intenzivni program vezan uz završnu izložbu traje četiri dana, a izložba je otvorena za sve zainteresirane još mjesec dana. Po završetku akademske godine ona daje široj javnosti uvid u razne aspekte našega rada; od naše primarne obrazovne visokoškolske funkcije pa do presjeka stvaralaštva studenata kao i završnih radova diplomanata, a pri čemu se vodi računa da svaki student bude predstavljen barem svojim jednim radom.