doc. dr. sc. Igor Mavrin

konzultacije: utorak / 11 — 12 sati
kabinet: broj 35, Trg svetog Trojstva 3
kontakt e-mail: imavrin@aukos.hr

Doc.dr.sc. Igor Mavrin doktorirao je 2013. godine na Poslijediplomskom doktorskom studiju Management Ekonomskog fakulteta u Osijeku s temom ‘Kulturni mega-eventi kao generator urbanog i regionalnog razvoja’. Autor je i koautor niza znanstvenih radova na temu kulturalnog menadžmenta i kulturnih politika te koautor sveučilišnog udžbenika ‘Urbani management – izazovi, upravljački trendovi i regeneracijske prakse za gradove’. Od početka kandidature Osijeka za naslov Europske prijestolnice kulture dio je užeg projektnog tima. U drugoj fazi projekta Osijek 2020 bio je glavni urednik završne prijavne knjige. U projektu EPK kandidature Novi Sad 2021 imao je konzultantsku ulogu za cjelokupan sadržaj finalne prijavne knjige. Koordinirator je projektne suradnje Fondacije Novi Sad 2021 i osječkog kulturnog sektora. Od 2016. do 2018. godine sudjelovao je u Jean Monnet projektu ‘EU kompetencije i nacionalne kulturne politike: kritički dijalozi’ (CULPOL) Instituta za razvoj i međunarodne odnose (IRMO). Sudjelovao je u radu povjerenstava za procjenu projektnih prijava Zaklade Kultura nova. Član je Odbora za kulturu Grada Osijeka i Kulturnog vijeća Grada Osijeka te predsjednik Odbora za turizam i promidžbu Grada Osijeka.

BIOGRAFIJA

CROSBI Hrvatska znanstvena bibliografija