sveučilišni prijediplomski studij

/ KULTURA, MEDIJI I MENADŽMENT

Jedinstveni studij kulture, medija i menadžmenta spaja najbolje od biznisa, odnosa s javnošću i upravljanja događajima, istražuje razvoj medija i njihov utjecaj na međuljudske odnose, digitalnu sferu, poslovanje i marketing. A sve to, pazi sad, iz perspektive svakodnevnih životnih situacija. Na ovom studiju nije rijedak slučaj, da ti dok s legama gledaš Ligu prvaka, padne na pamet ideja za mobilnu aplikaciju. Ili, odeš na Noć muzeja i shvatiš da bi neke stvari oko organizacije ti mogao ili mogla bolje. Čitaš svoj omiljeni strip i prođe ti kroz glavu da bi trebalo isfurati novi festival stripa gdje bi se frikovi za mangu mogli upoznati s obožavateljima Corta Maltesea. Uzmi kulturu u svoje ruke!

Što ćeš raditi na studiju?

● Učit ćeš kako svoju kreativnost pretvoriti u poslovne ideje.
● Radit ćeš na glazbenim događanjima te u vizualnim i primijenjenim umjetnostima.
● Bavit ćeš se produkcijom za digitalne i tradicionalne medije.
● Naučit ćeš pisati za blogove, društvene mreže, podcast, radio i televiziju.

Što ćeš raditi poslije studija?

● Bit ćeš spreman za rad u oglašavanju, novinarstvu i izdavaštvu.
● Bavit ćeš se istraživanjem tržišta i menadžmentom događanja.
● Bit ćeš poželjan agencijama za PR i internetskim portalima.
● Tražit će te u radijskim, televizijskim i novinskim redakcijama.