25. Skup hrvatskih gitarista (Varaždin, 24. i 25. 11. 2023.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti

25. Skup hrvatskih gitarista održava se u petak i subotu 24. i 25. studenog u Glazbenoj školi u Varaždinu, u organizaciji Hrvatske udruge gitarskih pedagoga. U sklopu Skupa predviđena su stručna predavanja, majstorske radionice, predstavljanje 25. broja časopisa “Gitara”, koncert te popratna izložba gitara, pribora i notnih izdanja.

Na fotografiji su bivši i sadašnji studenti OSJEČKOG STUDIJA GITARE/GITARSKE PEDAGOGIJE u društvu poljskog gitariste Marcina Dylla kojeg je Washington Post proglasio “među najdarovitijim gitaristima na planeti”.

Hvala svim našim profesorima – prof. Xhevdet Sahatxhija, umj. savj., prof. Sanel Redžić, umj. sur., prof. Marko Feri, vrh. umj., prof. Petar Čulić, umj. sur., prof. Tomislav Vasilj, umj. sur., prof. Antonio Mrčela, umj. sur.!